
| Chongmukwan |
| HKD kids |
| Examens |
| FAQ |
| Korea 2013 |
| Contact |
![]() |
Korea 2013

Na onze succesvolle reis naar Korea in 2011 is het plan opgevat om ook in 2013 weer naar Korea te reizen. In dat jaar zullen in Korea namelijk de International HKD Games worden gehouden. We zouden graag met een team aan deze games mee willen doen.
Het doel van de reis is dus deelname aan de games, maar ook om met z’n allen veel te trainen en dus veel te leren. Maar er zal natuurlijk ook gelegenheid zijn om iets van het land en de cultuur op te steken.
We zullen verblijven in de school van master Ko Baek-yong en ook op het IHF hoofdkwartier. Daar zullen we slapen, trainen en ook meestal eten. Het plan is om een reis van vier weken te organiseren waarbij het ook mogelijk moet zijn om twee of drie weken in Korea te verblijven. Ook verwachten we deelnemers van andere Nederlandse scholen en deelnemers uit Texas en Finland.
De exacte data zijn nog niet bekend, zodra we weten wanneer de games precies worden gehouden, zullen we dat hier bekend maken. Ook is het mogelijk dat familieleden die niet trainen voor één week meegaan. Zij zullen worden ondergebracht in een hotel of motel (tegen extra kosten) en krijgen een alternatief programma aangeboden.
Natuurlijk zijn er kosten verbonden aan zo’n reis en de kosten zijn behoorlijk hoog. Tickets naar Korea kosten in augustus per stuk al snel 1000 euro per persoon. En het verblijf in Korea zelf kost per persoon 350 euro per week voor onderdak, eten en training. Daar komt dan nog eens zakgeld bovenop.
Iedereen die geïnteresseerd is in deze reis kan dit kenbaar maken door een mailtje te sturen naar hankido@gmail.com.


