Skip to main content

HKD Examens Urk

Afgelopen maandag en donderdag hebben veel leden van onze vereniging examen af mogen leggen. Bij vrijwel iedereen verliep het examen prima en mocht men een nieuwe band in ontvangst nemen. Natuurlijk waren er voor iedereen tips en verbeterpunten om het op het volgende examen nog beter te doen. Zaterdag zijn de andere jeugdleden aan de beurt.

Band knopen

Waar we de volgende keer sowieso strenger op gaan controleren is of iedereen zijn band goed kan knopen. Daarom hebben we voor jullie het onderstaande filmpje gemaakt, zodat je thuis nog eens kunt oefenen. Trainen in T-shirt mag, maar je dient ALTIJD je jasje bij je te hebben, of het nou examen is of niet.

Een aantal complimenten kunnen zeker gemaakt worden. Natuurlijk aan iedereen die examen heeft afgelegd, maar zeker ook aan ons team van leraren die iedereen in de afgelopen maanden hebben voorbereid. We streven er steeds naar om kwalitatief nog beter les te kunnen geven.

Foto’s examen

Hieronder vind je een aantal foto’s die we gemaakt hebben tijdens het examen van donderdagavond, 18 juni.

Hapkido examen
Hapkido examen
spannend hoor
Spannend hoor
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto
Met meester Ko Baek-yong op de foto

Je kunt de afbeeldingen met je rechtermuisknop aanklikken om ze in groter formaat te bekijken.