Zomerkamp 2019

Ook dit jaar organiseert onze verening weer in samenwerking met World Hankimuye Federation een zomerkamp op Urk. Meester Ko Sehwan uit Zuid-Korea zal les komen geven. Hij wordt vergezeld door meester Nam Gi-seok.

hapkido hankido examen urk

Deelname aan het zomerkamp kost 150 euro per persoon voor de hele week. Er zal dagelijks vier keer worden getraind. Ook eten en drink wordt verzorgd. Het zomerkamp begint op maandag 15 juli.

Op zaterdag 20 juli, aan het einde van het zomerkamp zullen de deelnemers in staat worden gesteld om examen af te leggen voor hun volgende graad.

Opgeven kan door een mailtje te sturen naar Klaas Barends


chongmukwan logo wit transperant

Bij Chongmukwan wordt lesgegeven in hankimuye, een  Koreaanse manier van zelfverdediging met wortels in klassieke systemen als hankido, hapkido en hankumdo.
Bij onze vereniging staat respect voor de leerling, de leraar en de naaste voorop. Wij onderwijzen een traditionele vechtkunst met oog voor moderne ontwikkelingen op pedagogisch en sociaal vlak.
Iedereen is van harte welkom om bij ons te komen trainen.

HKD Vereniging Urk
Staartweg 36
8321 NB Urk

E: info@chongmukwan.nl
M: 06 – 14 70 28 87