Skip to main content

Kerstvakantie 2022

De kerstvakantie staat weer van de deur. Samen met de zomervakantie is dat de enige vakantie waarin wij geen lesgeven. De laatste lessen van het jaar worden gegeven op donderdag 22 december. Op maandag 9 januari gaan onze deuren weer open. We wensen iedereen een stel gezellige feestdagen natuurlijk en natuurlijk een gezond een sportief 2023.

Vuurwerk

Vuurwerk campagne Gemeente Urk.

De gemeente Urk voert dit jaar actief campagne tegen het illegaal vuurwerk. Onze vereniging ondersteunt deze campagne door hier regelmatig op onze social media aandacht voor te vragen. We zijn niet tegen vuurwerk, maar wel tegen de uitwassen. Vorig jaar werden bij onze eigen dojang (oefenruimte) een brievenbus en camera gesloopt met veel te zwaar en illegaal vuurwerk. Daarvoor is vuurwerk volgens ons niet bedoeld. Illegaal vuurwerk is niet voor niets illegaal. Je brengt er jezelf en anderen mee in gevaar. Anderen en jezelf in gevaar brengen, dat is niet iets waar onze vereniging achter kan en wil staan. Jij toch ook niet?