Skip to main content

Trainer Lukas Romkes

Lukas Romkes is geslaagd voor zijn ‘proeve van bekwaamheid’ en is nu een officiële Chongmukwan trainer. Lukas gaf al enige tijd zelfstandig les, maar er was nog geen tijd geweest om zijn proef al te leggen.

lukas romkesLukas begon drie jaar geleden als assistent-trainer bij onze vereniging. Naast zijn training bij Chongmukwan begon Lukas ook een sportopleiding in Zwolle. Vorig jaar begon Lukas tevens met het verzorgen van hapkido-lessen in Almere en binnenkort hoopt hij examen af te leggen voor zijn tweede dan.
Lukas ontving uit handen van Paulus en Jelle zijn trainer-certificaat en de donkerblauwe dobok die leraren van onze vereniging mogen dragen.
Onze vereniging is altijd op zoek naar leden die mee willen helpen met lesgeven. Je begint als assistent -trainer en wordt opgeleid tot trainer en uiteindelijk instructeur en leraar.