Skip to main content

Nieuwe zwarte banders

Vier leden van onze vereniging hebben de zwarte band gehaald. Zij deden mee aan de 120-uurs training en zagen hun harde trainen beloond.

Kobus, Teunis, Gertjan en Ryan slaagden voor hun eerste dan. Meesters Levi en Lukas slaagden zelfs voor de tweede dan. Behalve leden van onze vereniging legden ook nog andere deelnemers examen af.

120 uur voorbereiding

hankimuyeDe 120-uurs training bestond uit twaalf dagen lang elke dag tien uur trainen. Dit onder leiding van de meesters Ko Baek-yong en Yang Yong-seok. Dan blijkt dat je in twaalf dagen tijd flink vooruitgang kan boeken. Een fanatiek lid van onze vereniging traint misschien drie uur per week. Op deze manier werden dus 40 trainingsweken in slechts twee weken afgelegd.

Naast de leden van onze vereniging slaagde David uit Emmeloord voor eerste dan hankumdo. Nico Kiekebos, uit Emmeloord, en Romeo van Burik, uit IJsselstein, slaagden voor tweede dan. Mustafa uit Veldhoven legde succesvol examen af voor de derde dan.

Behalve voor dan-graden werden ook examens voor gekleurde banden afgelegd. Amy en Ralph, leden van Chongmukwan Amsterdam, slaagden voor hun rode band. Richard uit Almere slaagde voor de blauwe band terwijl onze eigen Andreas de groene band om mocht knopen.

Op de website van de NHF kun je meer foto’s vinden van het examen.