20 mei: CMK Fightmaster 2023

We hebben er lang op moeten wachten, maar op 20 mei gaan we weer knallen met een nieuwe editie van CMK Fightmaster. CMK Fightmaster is een evenement voor al onze leden t/m 12 jaar. Sporthal de Schelp is het decor voor dit evenement en iedereen is van harte welkom om te komen kijken. Deelname is gratis.

Vrijwilligers gezocht

Om het evenement in goede banen te leiden, zijn we nog op zoek naar vrijwilligers. Aanmelden als vrijwilliger kan door een whatsappje te sturen naar Klaas Ras.


chongmukwan logo wit transperant

Bij Chongmukwan wordt lesgegeven in hankimuye, een  Koreaanse manier van zelfverdediging met wortels in klassieke systemen als hankido, hapkido en hankumdo.
Bij onze vereniging staat respect voor de leerling, de leraar en de naaste voorop. Wij onderwijzen een traditionele vechtkunst met oog voor moderne ontwikkelingen op pedagogisch en sociaal vlak.
Iedereen is van harte welkom om bij ons te komen trainen.

HKD Vereniging Urk
Staartweg 36
8321 NB Urk

E: info@chongmukwan.nl
M: 06 – 14 70 28 87