Skip to main content

Jeugdlessen beginnen weer

Het doet ons genoegen je te mogen vertellen dat we vanaf 1 mei weer mogen beginnen met lesgeven. Wel gaan er een paar zaken veranderen, daarover lees je meer in dit artikel. Lees het dus zorgvuldig door. Alle leden krijgen ook een brief in huis met onderstaande informatie. Mocht je nog vragen hebben, dan kun je die richten aan info@chongmukwan.nl.

Beste leden van Hapkido Vereniging Urk,

In de afgelopen weken heeft onze vereniging helaas haar lessen stil moeten leggen vanwege de coronacrisis. Er is nu goed nieuws! Onze regering heeft bekend gemaakt dat kinderen t/m 18 jaar weer samen mogen trainen.

Hier zijn wel een aantal regels aan verbonden.

  1. Trainingen vinden buiten plaats.
  2. Kinderen van 13 t/m 18 jaar moeten nog steeds 1,5 meter afstand houden.
  3. Ouders mogen niet langs de lijn blijven staan kijken. 
  4. Kinderen met gezondheidsklachten dienen thuis te blijven.

Met deze regels in het achterhoofd willen we graag vanaf vrijdag 1 mei weer van start gaan met de lessen aan leden t/m 18 jaar. Dit gebeurt op de reguliere lestijden.

Omdat we niet binnen mogen trainen, wijken we uit naar het grasveld naast Ons Sporthuis. We hebben een protocol opgesteld en verlangen van onze leden en hun ouders/verzorgers dat zij dit protocol doorlezen. 

Download het protocol hier.

Wij nemen het coronavirus heel serieus, we gaan er vanuit dat onze leden dit ook doen.

We zullen in deze periode trouwens gewoon doorgaan met onze livestream op zaterdagochtend. Elke zaterdag zenden we live een programma uit waar we onze leden op de hoogte houden. Er worden ook leuke prijzen weggegeven. Kijk voor meer informatie op www.chongmukwan.nl/live

Heeft u nog vragen, neem dan contact op via  e-mail: info@chongmukwan.nl

Alle informatie over de huidige corona maatregelen vind je op de website van het RIVM: www.rivm.nl 

Met sportieve groet,

Team Chongmukwan