Skip to main content

Strandtraining 2023

Traditioneel wordt het seizoen elk jaar afgesloten met een training op het Urkerstrand. Voor dit jaar staat de strandtraining gepland op zaterdag 22 juli. De training begint om 11:00 uur en iedereen van onze vereniging mag meedoen.

Trainen doen we bij mooi weer in hapkido-broek, T-shirt en natuurlijk met onze band om. Het is handig om onder je hapkido-kleding je zwemkleding te dragen, want je gaat zeker nat worden. Vergeet dus ook niet om een handdoek mee te nemen. Na afloop is er voor iedereen een ijsje bij het strandpaviljoen.

De training gaat alleen door bij mooi weer. Als het regent, wordt de training geannuleerd of verplaatst naar een andere datum. Volg ons op social media om op de hoogte te worden gehouden.

chongmukwan urk strand
Strandtraining 2022

Zomervakantie

Na de strandtraining volgt de zomervakantie, zes weken geen reguliere training voor onze leden. Wel wordt er op 27 en 28 juli nog een zomerkamp voor de onze jeugd georganiseerd en op 28 en 29 juli een 24-uurs training voor de oudere leden.